درباره ما

وظیفه ما:
     وظیفه ای که بیزچیز بر عهده دارد در راستای سلامتی و تندرستی پیش می رود. ما کیفیت زندگی مصرف کننده محصولاتمان و خانواده او را بر پایه راه حل های مبتنی بر تغذیه، بهداشت و سلامت دانش بنیان، بالا می بریم. ما برای بالا بردن کیفیت زندگی مشتری هایمان، محصولاتی خلاقانه و دانش بنیانی را فراهم کرده ایم.

اصول ما:
     
اصول بیزچیز بیانگر صداقت و مراقبت از افراد جامعه است. فعالیت تجاری ما در جهت به ارمغان آوردن موفقیت بلندمدت برای ذینفعان مان است. ما به قوانین احترام می گذاریم و برای جامعه ایجاد ارزش می کنیم. ارزش های ما بر پایه احترام بنا نهاده شده اند: احترام به مردم، احترام به نسل آینده، احترام به محیط زیست و احترام به بخش های گوناگون دنیایی که در آن زندگی می کنیم.
     بیزچیز به رشد و پذیرش دنیای در حال تغییر ادامه خواهد داد. بیزچیز ضمن در نظر گرفتن قوانین، به پیروی از اصول تجاری متعهد است.

فعالیت ما:
    
ارائه محصولات بصورت مستقیم، از تولید کننده به دست مصرف کننده نهایی؛ بیزچیز تلاش میکند با حذف واسطه به دو هدف اساسی دست پیدا کند:
1- کمک به تولیدکننده برای ارتقاء کیفیت تولیدات و تولید محصولاتی منحصر به فرد. در این صورت است که نه تنها دسترسی همیشگی ما به تولیدات با کیفیت تضمین می شود، بلکه به تولیدکننده این قابلیت را می دهد تا درآمدش را حفظ  کرده و یا حتی آن را افزایش دهد و بیشتر اشتغال ایجاد کند.
و مهمتر از آن،
2- کمک به مصرف کننده نهایی برای ارتقاء سطح زندگی و سلامتی خود با انتخاب محصولی صد در صد با کیفیت تر و ارزان تر از محصولات مشابه در بازار. (البته اگر در بازار مشابه داشته باشد)

چرا بیزچیز؟

تعهد ما به مصرف کنندگان:
     
کیفیت و سلامت محصولات، اولویت ما است و تضمین کیفیت و سلامت محصول است که زیربنای تمام فعالیت های ما را می سازد. تعهدات ما به شرح زیر بیان می شود:
-جلب اعتماد با عرضه محصولات و خدمات منطبق با انتظارات و خواسته های مصرف کننده
-تطابق با الزامات داخلی و خارجی
-کسب نگرش "نه کاستی، نه اتلاف" توسط همه افراد بیزچیز
-قراردادن "تامین کیفیت مطلوب" بعنوان یک هدف گروهی

ما به کمک محصولاتی اصیل و با کیفیت و ارائه خدماتی جهت بهبود تغذیه، سلامتی و تندرستی، از مردمی که می خواهند سالم تر زندگی کنند، حمایت می کنیم.